Şifreli Kapı Kilit Setleri

Şifreli Kapı Kilit Setleri

ŞİFRELİ KAPI KİLİDİ SETLERİ

Şifreli kapı kilidi setleri içerisindeşifreli dış kapı kilidi başta olmak üzere iç ve dış mekânda kullanabileceğiniz şifreli kapı kilitlerişifreli kapı otomatiği kullanımına uygun koruyucu kapak ve kartlı kapı otomatiği için ihtiyaç duyduğunuz diğer tüm parçalar bulunmaktadır. Setlerimiz içerisinde kapı kilitleri de mevcut olup, dilediğiniz türdeki kapı kilit türüne ulaşabilirsiniz. Şifreli kapı kilidi setleri ;

 

RFID Şifreli Kapı Kilidi

RFID Şifreli Kapı Otomatiği

RFID Metal Kapı Şifrematik

Apartman Şifreli Kapı Kilidi

Şifreli Kapı Otomatiği

 

 

ŞİFRELİ KAPI KİLİDİ SETLERİ İÇERİSİNDE NELER VAR ?

 

Şifreli kapı kilidi setleri içerisinde:

 

Şifreli Kapı Kilidi

RFID Şifreli Kapı Kilidi

RFID Şifreli Kapı Otomatiği

RFID Metal Kapı Şifrematik

Apartman Şifreli Kapı Kilidi

Şifreli Kapı Otomatiği

Apartman Kapı Otomatiği

Proximity Sistemler

Proximity Kart

Proximity Anahtarlık

Kapı Dili

Gömme Kapı Kilidi

Elektrikli Kapı Kapı Kilidi

280 Kg Manyetik Mıknatıslı Kilit

Şifreli Kapı Kilidi Koruyucu Kapak

Adaptör

Temassız El Sensörü

El Butonu

RF Alıcı Röle

433 MHZ RF Kumanda

Set kategorisi içerisinde dilediğiniz ürünlerden oluşan bir set grubunu seçebilirsiniz. 

 

 

ŞİFRELİ KAPI KİLİTLERİ ÖZELLİKLERİ

Şifreli kapı kilitleri içerisinde, iç ve dış mekanda kullanılmak üzere bulunan sonex RFID şifreli kapı kilidiRFID şifreli kapı otomatiği, RFID metal kapı şifrematik, apartman şifreli kapı kilidi ileri RFID teknolojisine sahip olup, şifre girilerek ya da Proximity Kart veya Proximity Anahtarlık ile kullanılabilir. Şifreli kapı otomatiği, metal kapı şifrematik, apartman şifreli kapı kilidi, 2000 kullanıcının aynı anda kullanması mümkünken RFID şifreli kapı kilidi ise 1000 kullanıcı kapasitesine sahiptir. Ürünlerimiz hava olaylarından kesinlikle etkilenmez. -20° dereceye kadar çalışabilmektedir aynı zamanda çelik kapı kilidi yağmurdan ve güneşten etkilenmemektedir.

Güvenlik sağlayan özelliklerine ek olarak şifreli kapı kilidi değiştirme yöntemleri de aşağıdaki gibidir.

Bu sistemlerde seçilen cihazların 4 farklı modeli bulunmaktadır. Bu modeller; online, offline, standalone, panelli şifreli kapı kilididir. Offline şifreli kapı kilidi sistemi için bilgisayarın açık durumda olmasına gerek yoktur. Bu cihazlar aynı zamanda Ip tabanlı oldukları için herhangi bir geçiş kontrol paneline ihtiyaç duymazlar. Bu durum da en yakın network switch’e bağlanmaları yeterli olacaktır. Bu şekilde kolayca sisteme dahil edileceklerdir.

Online şifreli kapı kilidi şifre değiştirme çok kolaydır. Bilgisayarın açık olması durumu ile bu cihazlar çalışmalarını devam ettirirler.

  1.  

Apartman Kapı Otomatiği Özellikleri

Apartman kapı otomatiği bina giriş çıkışlarında sıklıkla kullanılan bir üründür. Sonexson güvencesiyle uzun süreli kullanım garantisi kapsamında olan apartman kapı otomatiği, hidrolik bir kol ile çalışırken bina kapı güvenliği için ihtiyacınızı karşılayabilir.

  1.  

Proximity Sistemler

Proximity sistemler içerisinde yer alan Proximity Kart ve Proximity Anahtarlıklar, şifreli kapı kilidi sistemlerinde sıklıkla kullanılır. Temassız özelliği sayesinde 5 cm mesafeden okuma yapabilen manyetik kartlar, yüksek kalite ABS’den üretildiği için herhangi bir kırılmaz, ezilme, esneme yapmaz. RFID Şifreli Kapı Kilidi bir parçası olan Proximity sistemler kolay kullanımı sayesinde toplumda kullanımı giderek artmaktadır.

 

ŞİFRELİ KAPI KİLİDİ SETLERİ FİYATLARI

Şifreli kapı kilidi setlerinin fiyatları, özelliklere, markaya ve kaliteye göre değişiklik gösterebilir. Temel modeller uygun fiyatlı olabilirken, daha gelişmiş akıllı modellerin fiyatları biraz daha yüksek olabilir. Ortalama olarak, temel bir şifreli kapı kilidi setinin fiyatı 900 - 1000 TL arasında değişebilirken, daha gelişmiş ve akıllı modeller 1500 - 2000 TL veya daha fazlasına mal olabilir.

Sonuç: Şifreli kapı kilidi setleri, modern güvenlik ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış akıllı ve kullanışlı cihazlardır. Geleneksel anahtarların güvenlik risklerini ortadan kaldırırken, kullanıcılarına ekstra konfor ve izleme olanağı sunarlar. Şifreli kapı kilidi setleri, uygun fiyatlı temel modellerden, daha gelişmiş akıllı ve entegre modellere kadar geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Her kullanıcının ihtiyacına ve bütçesine uygun bir seçenek bulmak mümkündür. Ancak, alınacak setin kalitesine ve güvenilirliğine özen göstermek önemlidir. SONEXSON Teknoloji ailesi olarak bu sistemlerin Türkiye dağıtıcılığını yaptığımız için en uygun fiyat garantisi ile bizden satın alabilirsiniz.

 

 

Şifreli Kapı Kilidi Setlerinin Kullanım Alanları

Evler: Şifreli kapı kilidi setleri, ev sahiplerine ve aile üyelerine daha güvenli bir ev ortamı sunar.

İş Yerleri: Ofislerde, şirketlerde ve depolarda kullanılarak iş yerlerinin güvenliğini artırır.

Otel ve Konaklama Tesisleri: Misafirlerin kolay ve güvenli bir şekilde oda girişi yapabilmesini sağlar.

Tatil Evleri ve Apartmanlar: Şifreli kapı kilidi setleri, kiralık tatil evleri ve apartmanlar için ideal bir çözümdür.

Dükkanlar ve Mağazalar: İşletmelerin çalışanlarının giriş ve çıkışlarını kontrol altında tutar.

 

 

 

 

 

 

Etiketler: Sifreli Kapı Kilidi Setleri
Kasım 07, 2023
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR