₺1.149,99 KDV Dahil
₺1.219,99 KDV Dahil
₺1.229,99 KDV Dahil
₺1.599,99 KDV Dahil
₺1.269,99 KDV Dahil
₺1.639,99 KDV Dahil
₺1.599,99 KDV Dahil
₺1.819,99 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.999,99 KDV Dahil
₺2.359,99 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.399,99 KDV Dahil
₺1.819,99 KDV Dahil
₺1.649,99 KDV Dahil
₺1.959,99 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Şifrematik

 

 

Şifrematik, genellikle güvenli geçiş kontrolü sağlamak için kullanılan bir sistemdir. Bu sistem genellikle şifreli kapı geçişleri için kullanılır.

 

RFID metal kapı şifrematik, şifreli kapı kilidi kategorisi içerisinde metal gövdesi ve şık tasarımıyla en çok tercih edilen tuşlu kapı kilitlerinden birisidir. Şifreli dış kapı kilidi olarak kullanılan metal kapı şifrematik, apartman ve konutlar başta olmak üzere şifreli kapı kilidine ihtiyaç duyulan her yerde kullanılır.

 

İşte şifrematik sistemlerin nasıl çalıştığına dair bir genel bakış:

 

 

Kimlik Doğrulama: Bir kullanıcının geçmesine izin verilmeden önce, kimliğini doğrulamak için bir şifre girmesi gerekir.

 

Şifre Girişi: Kullanıcı, geçiş yapmak istediğinde, şifresini şifrematik cihazın klavyesine girer.

 

Geçiş İzni: Şifre başarılı bir şekilde doğrulandığında, kapı veya bariyer açılır ve kullanıcı geçebilir.

 

 

Giriş Denetimi: Bazı şifrematik sistemler, geçiş yapan her kullanıcının kaydını tutar. Bu kayıtlar, ilerideki incelemeler ve raporlamalar için saklanabilir.

 

Şifrematik sistemler, birçok farklı şekilde yapılandırılabilir ve geliştirilebilir. Örneğin, bazı sistemler ek güvenlik katmanları eklemek için biyometrik verileri (parmak izi, retina taraması vb.) kullanabilir. Bu, daha güvenli bir geçiş kontrolü sağlar.

 

 

Kartlı Ve Şifreli Geçiş Şifrematik

 

 

Kartlı şifrematik sistemleri, genellikle güvenli kapı geçiş kontrolü için kullanılan bir tür erişim kontrol sistemidir. Bu sistemler, kullanıcıların geçiş yapabilmeleri için hem bir kart hem de bir şifre kullanmalarını gerektirir.

 

 

  • Kart Okuyucu: Şifrematik sistemlerin ana bileşenlerinden biri bir kart okuyucudur. Bu okuyucu, kullanıcıların geçiş yapabilmeleri için kartlarını okur.

 

  • Proximity Kartlar: Kullanıcılar genellikle proximity kart veya proximity anahtarlık adı verilen özel bir kart kullanırlar. Bu kartlar, kart okuyucuya yaklaştırıldığında tanınır ve okunur.

 

  • Doğrulama: Şifrematik sistemi, proximity karttan okunan bilgileri ve girilen şifreyi doğrulamak için bir veritabanındaki kayıtlarla karşılaştırır. Eğer giriş bilgileri doğrulanırsa, kullanıcıya geçiş izni verilir.

 

 

 

 

Kartlı şifrematik sistemleri, hem kartın kaybolması durumunda güvenlik sağlamak hem de şifre gerektirerek ek bir güvenlik katmanı eklemek için tercih edilir. Bu sistemler, kurumlar, ofisler, apartmanlar ve diğer birçok yerde kullanılan yaygın bir geçiş kontrol çözümüdür.

 

 

 

 

 

 

ŞİFREMATİK KULLANIMI

 

Şifrematik, RFID kartlı kapı kilidi sistemine uygun olarak tasarlanmıştır. Şifreli giriş, kartlı geçiş veya şifre + kartlı geçiş olmak üzere 3 mod şeklinde çalışabilir. kapı şifrematik metal gövdesi kesinlikle paslanma yapmaz, bu sayede uzun kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Tuşlu kapı kilidi şifrematik, -20° ve 60° hava koşullarında çalışabilme özelliğine sahiptir. şifrematik bu sayede kışın soğuk havalarda donma veya tutukluluk yapmaz.

 

 

METAL ŞİFREMATİK NASIL ÇALIŞIR ?

 

Şifrematik, proximity sistemlerle uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir. Proximity kart veya proximity anahtarlıklar ile apartman şifreli kapı kilidini açabileceğiniz gibi şifre kullanarak da şifreli otomatik kapı kilidini açabilirsiniz. İleri RFID teknolojisine sahip şifrematik, 2000 kullanıcıya kadar hafıza belleğine sahiptir.

 

METAL KAPI ŞİFREMATİK ÖZELLİKLERİ NELERDİR ?

 

şifrematik kullanım alanları çok geniş olup teknik özellikleri ise şunlardır:

Ayarlanabilir Röle Süresi: 1 -250 saniye arasıdır.  Çalışma Gerilimi: DC12V + -10%

Çalışma Akımı: 1.2A Frekans: Kimliği modeli 125KHz

 

RFID KAPI ŞİFREMATİĞİN KULLANIM ALANLARI NELERDİR ?

 

Şifrematik, metal yapısının soğuk hava koşullarına dayanıklı olması sebebiyle genellikle apartman dış kapı kilidi olarak kullanılmaktadır. Apartman dış kapılarında kullanımının yanı sıra ofis ve işyerlerinde, hastane, spor salonu, fuar ve eğlence merkezleri, alışveriş merkezleri gibi alanlarda kullanılmaktadır.

 

ŞİFREMATİK FİYATLARI

 

 

Şifrematik fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında kullanılacak cihazların kalitesi, özellikleri, kurulum gereksinimleri, kullanıcı kapasitesi, marka ve satıcıya bağlı olarak değişen hizmetler gibi unsurlar yer alır.

 

Genel olarak, bir şifrematik sistemin maliyeti şu bileşenleri içerebilir:

 

 

 

Ana Kontrol Ünitesi: Bu, şifrematik sistemin beyni olarak işlev görür. Kullanıcıların kimlik doğrulama bilgilerini işler ve geçişleri kontrol eder.

Kart Okuyucular: Kullanıcıların kartlarını okumak ve kimlik doğrulaması için gerekli olan bileşenlerdir. Bu bileşenlerin sayısı, kurulumun yapılacağı alanın büyüklüğüne ve kullanıcı sayısına bağlı olarak değişebilir.

Şifre Paneli veya Klavye: Kullanıcıların şifre girmelerini sağlayan bileşenlerdir.

Geçiş Kontrol Ekipmanları: Kapı kilitleri, bariyerler veya turnikeler gibi fiziksel geçiş kontrol mekanizmaları, ek maliyet oluşturabilir.

 

Şifrematik fiyatları genellikle şirketler veya satıcılar arasında farklılık gösterir, bu nedenle belirli bir fiyat vermek zordur. Başlangıç ​​seviyesi şifrematik sistemler birkaç yüz dolardan başlayabilirken, daha karmaşık ve özellikli sistemler binlerce dolara mal olabilir. Özellikle büyük kurumsal çözümler için fiyatlar daha yüksek olabilir. En uygun fiyatlı ve işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayacak bir şifrematik sistemi seçmek için sonexson.com'u ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

Sonuç:

RFID metal kapı şifrematikler, güvenliğinizi artırmak ve erişim kontrolünü akıllı bir şekilde sağlamak için mükemmel bir çözümdür. Çeşitli özelliklere RFID Metal Kapı Şifrematik Fiyatları seçeneklerine sahip olan bu sistemler, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve mekanların güvenliğini maksimum seviyeye çıkarabilir. Ancak, doğru bir seçim yapmak için ihtiyaçları değerlendirmek ve güvenilir bir tedarikçiyle çalışmak önemlidir.

 

Sonexson uzun süreli kullanıma uygun ürünleri en uygun fiyatlardan müşterilerine sunar. Bu ilke doğrultusunda şifreli kapı otomatiği fiyatlarında sizin için oluşturduğumuz fırsatlardan ve uzun süreli garanti imkanından yararlanmak için ürünlerimizi inceleyiniz.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR