₺1.149,99 KDV Dahil
₺1.219,99 KDV Dahil
₺1.229,99 KDV Dahil
₺1.599,99 KDV Dahil
₺1.269,99 KDV Dahil
₺1.639,99 KDV Dahil
₺1.599,99 KDV Dahil
₺1.819,99 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.999,99 KDV Dahil
₺2.359,99 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.399,99 KDV Dahil
₺1.819,99 KDV Dahil
₺1.649,99 KDV Dahil
₺1.959,99 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
1

RFID METAL KAPI ŞİFREMATİK

RFID metal kapı şifrematik, şifreli kapı kilidi kategorisi içerisinde metal gövdesi ve şık tasarımıyla en çok tercih edilen tuşlu kapı kilitlerinden birisidir. Şifreli dış kapı kilidi olarak kullanılan metal kapı şifrematik, apartman ve konutlar başta olmak üzere şifreli kapı kilidine ihtiyaç duyulan her yerde kullanılır.

RFID METAL KAPI ŞİFREMATİK KULLANIMI

Şifreli kapı otomatiği, RFID kartlı kapı kilidi sistemine uygun olarak tasarlanmıştır. Şifreli giriş, kartlı geçiş veya şifre + kartlı geçiş olmak üzere 3 mod şeklinde çalışabilir. Şifreli kapı kilidi metal gövdesi kesinlikle paslanmaz yapmaz, bu sayede uzun kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Tuşlu kapı kilidi şifrematik, -20° ve 60° hava koşullarında çalışabilme özelliğine sahiptir. RFID Kapı Otomatiği bu sayede kışın soğuk havalarda donma veya tutukluluk yapmaz.

ŞİFRELİ KAPI OTOMATİĞİ NASIL ÇALIŞIR ?

Şifreli kapı otomatiği, proximity sistemlerle uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir. Proximity kart veya proximity anahtarlıklar ile apartman şifreli kapı kilidini açabileceğiniz gibi şifre kullanarak da şifreli otomatik kapı kilidini açabilirsiniz. İleri RFID teknolojisine sahip şifrematik, 2000 kullanıcıya kadar hafıza belleğine sahiptir.

METAL KAPI ŞİFREMATİK ÖZELLİKLERİ NELERDİR ?

Şifreli apartman kilidinin kullanım alanları çok geniş olup teknik özellikleri ise şunlardır:

Ayarlanabilir Röle Süresi: 1 -250 saniye arasıdır.  Çalışma Gerilimi: DC12V + -10%

Çalışma Akımı: 1.2A Frekans: Kimliği modeli 125KHz

RFID KAPI ŞİFREMATİĞİN KULLANIM ALANLARI NELERDİR ?

Şifreli kapı kilidi, metal yapısının soğuk hava koşullarına dayanıklı olması sebebiyle genellikle apartman dış kapı kilidi olarak kullanılmaktadır. Apartman dış kapılarında kullanımının yanı sıra ofis ve işyerlerinde, hastane, spor salonu, fuar ve eğlence merkezleri, alışveriş merkezleri gibi alanlarda kullanılmaktadır.

 

RFID METAL KAPI ŞİFREMATİK 

 

 

Özellikler:

  1. Güvenlik Seviyesi: RFID metal kapı şifrematikler, yüksek güvenlik seviyesi sağlar. Özellikle, metal yüzeylerde daha az etkilenen UHF RFID teknolojisi kullanılarak tasarlanmış modeller, güvenliği maksimum seviyeye çıkarır.

  2. Şifreleme Teknolojisi: Şifreleme yöntemleri sayesinde, veri güvenliği artırılmış olur ve yetkisiz erişim engellenir. Kullanıcı verileri güvenli bir şekilde depolanır ve işlenir.

  3. Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama: Bazı modeller, şifre veya kart okutma gibi birden fazla kimlik doğrulama yöntemiyle güvenlik düzeyini artırır.

  4. Dayanıklılık: Endüstriyel tasarıma sahip olan modeller, zorlu çevre koşullarına ve sık kullanıma dayanacak şekilde üretilir.

  5. Uzaktan Erişim Kontrolü: Bazı RFID metal kapı şifrematikler, akıllı telefon uygulamaları aracılığıyla uzaktan erişim kontrolü sağlar. Böylece, yetkili kullanıcılar kapıyı uzaktan açabilir ve yönetebilir.

 

 

Sonuç:

RFID metal kapı şifrematikler, güvenliğinizi artırmak ve erişim kontrolünü akıllı bir şekilde sağlamak için mükemmel bir çözümdür. Çeşitli özelliklere RFID Metal Kapı Şifrematik Fiyatları seçeneklerine sahip olan bu sistemler, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve mekanların güvenliğini maksimum seviyeye çıkarabilir. Ancak, doğru bir seçim yapmak için ihtiyaçları değerlendirmek ve güvenilir bir tedarikçiyle çalışmak önemlidir.

 

Sonexson uzun süreli kullanıma uygun ürünleri en uygun fiyatlardan müşterilerine sunar. Bu ilke doğrultusunda şifreli kapı otomatiği fiyatlarında sizin için oluşturduğumuz fırsatlardan ve uzun süreli garanti imkanından yararlanmak için ürünlerimizi inceleyiniz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR