₺1.149,99 KDV Dahil
₺1.359,99 KDV Dahil
₺1.599,99 KDV Dahil
₺1.699,99 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.999,99 KDV Dahil
₺2.359,99 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.649,99 KDV Dahil
₺1.769,99 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
%4 İndirim
%4İndirim
Ücretsiz Kargo
1

ŞİFRELİ KAPI OTOMATİĞİ

 

Şifre kapı otomatiği, genellikle güvenlik amacıyla kullanılan bir güvenlik sistemidir. Bu sistem genellikle bir kapı veya bir bariyerin açılması için doğru şifrenin girilmesi gerektiği bir mekanizmadır. Bu şifre, genellikle bir dizi rakam veya harf kombinasyonundan oluşur ve sadece yetkili kişilerin erişimine izin verir. Bu sistemler, ev girişleri, ofisler, depolar, ve benzeri yerlerde kullanılabilir. Güvenlik önlemi olarak, şifreler sık sık değiştirilebilir ve yetkisiz erişimi engellemek için belirli deneme sınırlamalarıyla birlikte kullanılabilir. Bu tür sistemler, fiziksel erişim kontrolünde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Şifreli kapı otomatiği, şifreli kapı kilitleri içerisinde en çok tercih edilen modellerin başında gelir. Metal kasasıyla su geçirmeme özelliğine sahip olan şifreli kapı otomatı, ileri RFID teknolojisine sahiptir. Şifreli kapı otomatiği, akıllı ev teknolojilerinin hayatımızdaki öneminin artmasıyla birlikte sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Yüksek güvenlikli yaşam alanları için tercih edeceğiniz şifreli kapı otomatiğinin şifre, kart, ve şifre kart olmak üzere 3 mod kullanımı mevcuttur.

 

Şifreli Kapı Otomatiği Kullanım Alanları

 

Şifreli kapı kilidi otomatiği, güvenliğin artırılması ve erişim kontrolünün sağlanması amacıyla bir dizi farklı kullanım alanında tercih edilmektedir. İşte bu teknolojinin kullanıldığı bazı alanlar:

 

 

Apartman Kapı Otomatiği

 

Şifreli apartman kapı otomatiği apartmanlarda, bina girişlerinde veya daire kapılarında şifreli kapı kilidi otomatiği ve Apartman otomatik kapı kilidi kullanılabilir. Bu, sakinlerin veya yetkili kişilerin anahtar kullanmadan, şifre girerek binaya veya dairelerine giriş yapmalarını sağlar.

 

Site Girişi Otomatik Kapı:

 

Site girişi otomatik kapı, sitelerde veya toplu konut alanlarında, site girişlerinde otomatik kapı kilidi kullanılır. Bu kapılar genellikle şifreli kilitleme sistemleri ile donatılmıştır, böylece sadece site sakinleri veya yetkili kişiler giriş yapabilir.
 

 

Bahçe Kapı Otomatiği

 

Bahçe kapı otomatiği evlerin bahçe girişlerinde veya arazi sınırlarında bulunan kapılar için otomatik sistemler tercih edilir. Bu sistemler, şifreli kapı kilitleri ile donatılarak bahçeye girişi kontrol altına alır.

 

Bina Kapı Otomatiği

 

Bina kapı otomatiği büyük ofis binaları veya kamu binalarının girişlerinde kullanılan kapılar genellikle otomatiktir. Bu kapılar şifreli kilit sistemleriyle entegre edilerek, yalnızca yetkili personelin girişine izin verilir. Otomatik bina kapı sistemlerini sonexson.com'da inceleyebilirsiniz.

 

Apartman Otomatik Kapı Kilidi

 

Aparman otomatik kapı kilidi apartman girişlerinde veya ortak kullanım alanlarında otomatik kapı kilidi sistemleri yaygın olarak kullanılır. Bu sistemler, sadece apartman sakinlerinin veya yetkili kişilerin girişini sağlamak için şifreli kilit özelliklerine sahiptir.

 

Otomatik Ev Kapı Sistemleri

 

Otomatik ev kapı sistemleri,  Evlerde, ana giriş kapıları veya arka kapılar için otomatik sistemler tercih edilebilir. Bu sistemler şifreli kapı kilidi özellikleriyle donatılarak ev sahiplerinin veya yetkili kişilerin evlerine girişini kontrol eder.

 

 

 

RFID ŞİFRELİ KAPI OTOMATİĞİ ÖZELLİKLERİ 

 

Şifreli kapı otomatiği, her türlü hava koşullarında kullanıma uygundur. Soğuk havalarda kesinlikle herhangi bir donma veya tutukluk yapmaz. -20° ve 60° hava koşullarında çalışabilir. Metal gövde kısmı paslanmaz özelliğine sahip şifreli kapı otomatiğinin teknik özellikleri şunlardır.

Çalışma Gerilimi: DC12V + -10%

Çalışma Akımı: 1.2A

Frekans: Kimliği modeli 125KHz

 

Bellek: 2000 Standart Kullanıcıya Kadar Hafızası Kapasitesi Vardır.

 

 

 

ŞİFRELİ KAPI OTOMATİĞİ NASIL KURULUR ?

 

Şifreli Kapı Otomatiği, bağlantı şeması kutu içerisinde sizlere iletilmektedir. Detaylı olarak anlatılan şema sizler için çözüm olmaz ise Sonexson teknik destek ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

 

 ŞİFRELİ KAPI KİLİDİ OTOMATİĞİ ÇEŞİTLERİ

 

 

 

 

 

Elektrikli Kapı Kilidi

 

Elektrikli kapı kilidi, genellikle bir şifre paneli veya uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen kapı kilit sistemleridir. Bu sistemler, elektrik enerjisiyle çalışır ve şifreli veya diğer kimlik doğrulama yöntemleriyle açılırlar.

 

Çelik Kapı Otomatiği

 

Çelik kapı otomatiği, genellikle güvenlik odaklı kapı sistemlerinde kullanılır. Bu otomatik kapılar, çelik malzemeden yapılmış güçlü kapılar üzerine monte edilir ve şifreli kilitleme mekanizmalarıyla donatılabilir.

 

Otomatik Dış Kapı Kilidi

 

Otomatik dış kapı kilidi, evlerin veya işyerlerinin dış kapılarında kullanılan otomatik kilit sistemleridir. Bu kilidin açılması genellikle şifreli bir panel, uzaktan kumanda veya diğer kimlik doğrulama yöntemleriyle sağlanır.

 

Çipli Kapı Otomatiği 

 

Çipli kapı otomatiği, kapıyı açmak için önceden tanımlanmış bir çip veya kart kullanır. Bu sistem, şifreli veya kart tabanlı kimlik doğrulama yöntemleriyle çalışır ve genellikle bina girişlerinde veya işyerlerinde kullanılır.

 

Bu çeşitli türler, şifreli kapı kilidi otomasyonunun farklı uygulama alanlarında ve gereksinimlerinde kullanılabilir. Her biri, güvenliği artırmak, erişimi kontrol etmek ve kullanım kolaylığı sağlamak için farklı avantajlara sahiptir.

 

 

ŞİFRELİ KAPI OTOMATİĞİ FİYATLARI

 

Şifreli kapı otomatiği fiyatları, kapı otomatiği fiyatları, dış kapı otomatiği fiyatları,  konusunda da ilkelerine bağlı kalan Sonexson “uzun süreli kullanıma uygun ürünleri uygun fiyatlardan sunma” politikasını devam ettirmektedir. En uygun şifreli kapı otomatiği fiyatları için ürünlerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilir, şifreli kapı kilidine ait ürün gruplarından yararlanmak için setlerimizinden yararlanabilirsiniz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR