KORUYUCU KAPAK

Koruyucu kapak, şifreli kapı kilitleri başta olmak üzere cacazi kapı zili, el sensörleriyle birlikte kullanılan bir aksesuardır. Ürünlerinizin hava koşullarından etkilenmemesini sağlar. Yağmur suyunu geçirmeyen koruyucu kapak, yüksek kalitede ABS’den üretildiği için güneş ışıklarından da etkilenmez. 

 

RFID KAPI KİLİDİ KORUYUCU KAPAĞI 

RFID kart okuyucu plastik koruyucu kapakların kullanımı şu avantajları sağlayabilir:

 

 

Dayanıklılık : Plastik malzeme, dayanıklı ve uzun ömürlü olma özelliği taşır, bu sayede kart okuyucunun daha uzun süreli kullanımını sağlar.

Su Geçirmezlik : Su geçirmez özellik, kart okuyucuyu suyun neden olabileceği zararlardan korur ve dış mekanlarda kullanıma uygundur.

Kolay Montaj : Çoğu RFID kart okuyucu plastik koruyucu kapak, kolay montaj özelliğine sahiptir ve okuyucunun üzerine takılması veya vidalanmasıyla kurulabilir.

 

RFID KAPI KİLİDİ KORUYUCU KAPAK FİYATLARI 

Kapı kilidi koruyucu kapaklar fiyatları , güvenlik ve dayanıklılık açısından önemli bir unsur olup, uygun fiyatlı ve kaliteli bir seçenek arıyorsanız, Sonex markasını tercih edebilirsiniz. Kaliteli bir koruyucu kapak, kapı kilitlerinizin daha uzun süre güvenli ve sorunsuz çalışmasını sağlayacaktır.

 

Sonex Kapı Kilidi Koruyucu Kapakların Farkı

 

Sonex, kapı kilidi koruyucu kapaklar konusunda güvenilir ve tanınmış bir markadır. Sonex'in kapakları, yüksek kaliteli malzemelerden üretilir ve dayanıklı tasarımlara sahiptir. Özellikle ABS hammadeden üretilmiş koruyucu kapak gibi malzemeler, Sonex koruyucu kapaklarının üstün dayanıklılık ve uzun ömürlü kullanım sunmasını sağlar.

Sonex kapı kilidi koruyucu kapakları, estetik tasarımları ve çeşitli boyut seçenekleri ile kapınıza ve kilidinize uyum sağlar. Ayrıca, ekstra güvenlik için bazı modellerinde şifreleme özellikleri bulunabilir. Bu sayede, ev ve iş yerlerinizdeki güvenliği daha da artırabilirsiniz.

Sonex'in müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve kaliteli ürünleri, kapı kilidi koruyucu kapak arayışında olan kullanıcılar için önemli bir tercih nedeni olabilir.

Sonuç olarak, kapı kilidi koruyucu kapaklar, güvenlik ve dayanıklılık açısından önemli bir unsur olup, uygun fiyatlı ve kaliteli bir seçenek arıyorsanız, Sonex markasını tercih edebilirsiniz. Kaliteli bir koruyucu kapak, kapı kilitlerinizin daha uzun süre güvenli ve sorunsuz çalışmasını sağlayacaktır.


 

 

KORUYUCU KAPAĞIN ÖLÇÜLERİ

 

Uzunluk: 15 cm Genişlik: 10 cm Derinlik: 8 cm 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR