₺39,99 KDV Dahil
₺59,99 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
₺319,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
₺689,99 KDV Dahil
%42 İndirim
%42İndirim
Ücretsiz Kargo
₺999,99 KDV Dahil
₺1.749,99 KDV Dahil
%43 İndirim
%43İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.999,99 KDV Dahil
₺3.550,99 KDV Dahil
%44 İndirim
%44İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.999,99 KDV Dahil
₺4.999,90 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺3.999,99 KDV Dahil
₺4.299,99 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
1

PROXİMİTY KART

Proximity Kart, yüksek kalitede ABS’den üretilmiş olup, şifreli geçiş işlemleri için sıklıkla kullanılan bir kart türüdür. Fiziksel  temas gerektirmeyen proximity kartın 1 tanesi 5 gram ağırlığındadır. Proximity kartlar, manyetik özelliği sayesinde herhangi bir cihaza takılmadan temassız okutulabilen akıllı kartlardır. Toplumda manyetik kart olarak da biline proximity kartların kullanım alanları oldukça geniş olmakla birlikte giderek gündelik hayatımızda daha fazla yer edinmeye başlamıştır.

 

PROXİMİTY KART NE İŞE YARAR ?

Proximity kart, temassız kart teknolojilerinin bir parçasıdır ve kodlama yapısı sayesinde elektronik okuyucunun yanında tutuldukları zaman kodlanan sayı dizisinin tanınmasını sağlarlar. Başta şifreli kapı kilitleri olmak üzere iç ve dış mekanlarda kullanılan şifreli kapılara tanımlanarak kullanılan proximity kart, sahip olduğu manyetik yapı sayesinde cüzdan veya çanta içerisinde bile cihaz ile iletişim kurabilir.

 

PROXİMİTY KART OKUYUCU NASIL ÇALIŞIR ?

Proximity kart okuyucu, şifreli kapı kilitleriyle 125 khz radyo frekans alanları aracılığıyla rezonans enerji transferi adı verilen bir işlemle birbirleriyle iletişim kurarlar. Şifreli kapı kilitlerinden gelen radyo frekans sinyalleriyle çalışan 125 khz proximity kart okuyucular, cihaz ile sınırlı bir aralığı sahip olmalıdır. Ortalama 5 - 15 cm arasında radyo frekans dalgaları aracılığıyla iletişim kurulur.

 

PROXİMİTY KART KULLANIM ALANLARI

Günümüzde sıklıkla kullanılan proximity kartların hayatımızdaki önemi giderek artmaktadır. Manyetik kartların kullanım alanları arasında:

 • Apartman Dış Kapısı
 • Siteler ve Yaşam Alanları
 • Ofisler
 • Alışveriş Merkezleri
 • Spor Salonları
 • Fuar Merkezleri yer almaktadır.

RFID  teknolojisiyle uyumlu manyetik proximity kartlar, yaşam alanlarını güvenlik çemberi içerisine alarak kamusal alan ile arasına sınır çekmek isteyen her insanın ve kurumsal firmaların tercih ettiği kullanışlı bir üründür.

 

PROXİMİTY KART  ÖZELLİKLERİ

125 khz Proximity kartların başlıca özellikleri:

 • RFID teknolojisiyle uyumlu manyetik proximity kartların en önemli özelliği kopyalanamaz oluşudur.
 • 10 sene boyunca data saklayabilme özelliğine sahiptir.
 • Proximity kart üzerine istenilen baskı yapılabilmektedir.
 • Yüksek kalitede ABS’den üretilmiştir.
 • Herhangi bir kırılma ezilme veya zaman içerisinde erime gibi durumlar yaşanmaz.

 

PROXİMİTY KART FİYATLARI SONEXSON FARKI

Müşterilerine “ekonomik ve uzun süreli kullanıma uygun ürünler sunma” ana ilkesiyle hareket eden Sonexson, Proximity Kartlar konusunda da ilkelerine bağlı kalmıştır. Sonexson güvencesiyle aldığınız ürünler uzun süreli garanti kapsamında olmakla birlikte herhangi bir sorun yaşamanız durumunda iadesi mümkündür. Proximity kart fiyatları konusunda makul bir fiyat politikası izleyen Sonexson’un ayrıca şifreli kapı kilitleri, adaptör ve apartman otomatının da dahil olduğu set paketleri mevcuttur.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR