SONEXSON BİLİŞİM SİSTEMLERİ 

 

Sonexson, geçiş kontrol sistemleri ve zayıf akım teknoloji ürünlerinin üretim ve tedariğinde faaliyet gösteren elektro bilişim firmasıdır. 2009 yılında Türk mühendisler tarafından sektöründe güçlü ve öncü şirket olma hedefiyle kurulan Sonexson; konutlar, ticari yapılar, eğitim binaları, sağlık yapıları, oteller, sosyal ve kültürel tesisler, tema parklar, spor kompleksleri başta olmak üzere yaşam alanlarımızın her bölümünde güvenlik sistemlerine duyduğumuz ihtiyacı karşılamak için projelerine hız kesmeden devam etmektedir. Ürün yelpazesinde; şifreli kapı kilidi, manyetik anahtarlıklar ve kartlar, kapı otomatları, kapı kilitleri, emniyet fotoselleri, havya modelleri ve kablosuz kapı zilleri başta olmak üzere birçok ürünü barındıran Sonexson, yurt içinde yaptığı yatırımların yanı sıra başta Balkanlar ve Avrupa olmak üzere dünyanın birçok bölgesinde yatırımlarını sürdürmektedir.

 

SONEXSON İLKELERİ

 

  • Yaşam alanlarımızda oluşan güvenlik ihtiyacını gidermek için ürünlerini sürekli olarak geliştiren Sonexson, “uzun süreli kullanıma uygun ürünleri en uygun fiyat politikasıyla” müşterilerine sunmayı ana ilke olarak edinmiştir. Günümüzde güvenlik sistemlerinin yaşam alanlarımız için bir zorunluluk olduğuna inanan Sonexson, uygun fiyat politikasıyla yeni güvenlik teknolojilerini toplumun her kesimine ulaştırmayı hedeflemektedir.
  • Sektörünün güçlü ve öncü şirketlerinden olan firmamızın bir diğer ilkesi ve amacı ise; Türk mühendislerinin uluslararası pazarda en iyi şekilde temsil edilmesini sağlamaktır. Yaptığı Arge çalışmaları ve yatırımlarıyla Türk mühendislerinin bayrağını uluslararası alanda en başarılı bir şekilde dalgalandıran Sonexson’un uluslarası alandaki etkinliği giderek artmaktadır.
  • Sonexson üretim, projelendirme, danışmanlık ve uygulama konularında önümüzdeki yıllar içinde teknolojinin gelişme ve gereklerini takip ederek, buna uygun üretim yapma görevini sürdürecektir.

 

 

SONEXSON ŞİRKET BİLGİLERİ

ADRES: Fulya Mahallesi Büyükdere Caddesi Daire:10 Kapı No:74 Şişli/ Türkiye 

 

TELEFON: 0216 311 00 34

MAİL: [email protected]

 

FACEBOOK

İNSTAGRAM

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR