₺359,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
₺1.059,99 KDV Dahil
₺1.299,99 KDV Dahil
₺449,99 KDV Dahil
₺529,99 KDV Dahil
₺659,99 KDV Dahil
₺749,99 KDV Dahil
₺959,99 KDV Dahil
₺1.199,99 KDV Dahil
₺1.419,99 KDV Dahil
₺1.569,99 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
1

RFID ŞİFRELİ KAPI KİLİDİ

 

 

RFID şifreli kapı kilidi, radyo frekansı tanımlama (RFID) teknolojisinin kullanıldığı ve güvenliği artırmak için şifreleme yöntemlerinin uygulandığı bir kapı kilidi çeşididir. Bu tür kapı kilitleri, geleneksel anahtarların yerine geçerek daha pratik ve güvenli bir erişim yöntemi sağlar.

Temel çalışma prensibi, kapının üzerine veya yanına monte edilen bir RFID okuyucu ve kapıya yakın olan kişilerin taşıdığı özel RFID etiketlerden oluşur. RFID etiketleri, kapıyı açmak için yetkili kişilere verilir ve bunlar, kilide yaklaştıklarında okuyucu tarafından algılanır. Okuyucu, etiket üzerinde depolanan benzersiz bilgileri okur ve eşleşme sağlanıyorsa kapı açılır.

Rfıd Şifreli Kapı kilidi, veri güvenliğini artırmak için etiketlerle okuyucu arasındaki veri alışverişini şifreler. Bu sayede, yetkisiz kişilerin etiket bilgilerini ele geçirmesi veya klonlaması engellenir. Şifreleme, genellikle AES (Advanced Encryption Standard) gibi güçlü şifreleme algoritmaları kullanılarak gerçekleştirilir.

RFID şifreli kapı kilitleri, farklı tiplerde olabilir, örneğin:

Kart Okuyuculu RFID Kilit: Yetkili kişiler, RFID kartlarını okuyucuya yaklaştırarak kapıyı açabilirler.

Anahtarlık Tipi RFID Kilit: Yetkili kişiler, anahtarlık şeklindeki RFID etiketleriyle kapıyı açabilirler.

Cep Telefonu Uygulamasıyla Çalışan RFID Kilit: Yetkili kişiler, cep telefonlarındaki bir uygulama aracılığıyla kapıyı açabilirler.

 

RFID şifreli kapı kilitleri, evler, ofisler, oteller, hastaneler ve diğer mekanlarda güvenlik ve erişim kontrolü için yaygın olarak kullanılır. Ancak, güvenliklerini artırmak için düzgün bir şekilde yapılandırılmalı ve güçlü şifreleme yöntemleri kullanılmalıdır. Ayrıca, fiziksel güvenlik önlemleriyle birleştirildiğinde daha etkili sonuçlar elde edilir.

 

 

 

RFID ŞİFRELİ KAPI KİLİDİ NASIL KURULUR ?

 SONEX RFİD Şifreli Kapı Kilidi kurulumu oldukça basittir. Paket içerisinde sizlere gönderilen bağlantı şeması sayesinde kurulumu herkes tarafından kolaylıkla yapılabilmektedir. Ayrıca dilerseniz blog sayfamızdaki RFID Şifreli Kapı Kilidi Kurulumu başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz. Ayrıca 7/24 teknik ekibimize ulaşabilir RFID şifreli kapı kilidi kurulumu hakkında bilgi alabilirsiniz

 

 

RFID ŞİFRELİ KAPI KİLİDİ KULLANIM ALANLARI NELERDİR ?

RFID Şifreli Kapı Kilidi, güvenlik konusunda endişesi olan ve dış dünya ile yaşam alanı arasına sınır çekmek isteyen herkes tarafından kullanılabilir. RFID Şifreli Kapı Kilidi, genellikle iç mekanlarda ev, ofis, spor salonu, kongre merkezi gibi alanlarda kullanılırken şifreli apartman kapı kilidi olarak da kullanılmaktadır. RFID Şifreli Kapı Kilidini, apartman kapı güvenliğini sağlamak isteyen müşterilerimiz ise genellikle RFID Şifreli Kapı Kilidiyle birlikte Koruyucu Kapak da almaktadır. 

RFID ŞİFRELİ KAPI KİLİDİ ÖZELLİKLERİ

RFID Şifreli Kapı Kilidi, elektronik şifreli kapı kilitleri içerisinde şık tasarımı sebebiyle en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Kullanımı oldukça kolay olan Şifreli Kapı Kilidinin özellikleri:

  • Çalışma Gerilimi: DC12V + -10%
  • Çalışma Akımı: 1.2A
  • Frekans: Kimliği modeli 125KHz
  • Ayarlanabilir Röle Süresi 15 -20 saniyedir.
  • 1000 Standart Kullanıcıya Kadar Hafıza Kapasitesi Vardır.
  • Zil Butonu Aktif Olarak Çalışmaktadır.
  • RFID Şifreli Kapı Kilidi 120 mm yüksekli, 78 mm genişlik 20 mm derinliğe sahiptir.

 

RFID ŞİFRELİ KAPI FİYATLARINDA SONEXSON FARKI

Şifreli kapı kilitleri konusunda son zamanlarda güvenlik teknolojilerine artan ilgiyle birlikte Rfıd kapı kilidi alanında yatırım yapan firmaların sayısı giderek artmaktadır. Bu firmaların artmasına paralel olarak insanların yaşadığı mağduriyette de artış gözlenmektedir. Bu noktada Sonexson’un pazardaki çoğu firmadan ayrıştığı temel birkaç nokta vardır. 

Sonexson olarak “müşterilerimize ekonomik ve uzun süreli kullanıma uygun ürünler sunma” ilkesi ile sizlere en kaliteli ürünleri uygun fiyatlardan sunmayı hedefliyoruz. Bu ilke doğrultusunda şifreli kapı otomatiği fiyatlarını müşterilerimiz için uygun seviyelerde tutuyoruz. Bunun yanı sıra uzun süreli garanti kapsamı ile sizlere sunduğumuz ürünlere güvenimizi yeniliyor aksi bir durum yaşanması konusunda mağduriyetinizin giderileceği teminatını veriyoruz. Ürün iade koşulları hakkındaki bilgi almak sayfamızı ziyaret ediniz.

 

 

NOT: Her türlü soru ve sorunlarınız için teknik ekibimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR