Sonex manyetik kapı kilidi
Sonex manyetik kapı kilidi
Manyetik kapı kilidi
280kg kapı kilidi
Mıknatıslı kapı kilidi

Sonex Manyetik Mıknatıslı 280 Kg Kapı Kilidi

0,00
Marka : Sonex
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺1.199,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.049,99(KDV Dahil)

Sonex 280 Kg Manyetik Mıknatıslı Kapı Kilidi

280 Kg Manyetik Mıknatıslı Kapı Kilidi (Enerji Yokken Açık) DC 12 V

Not: Bu ürünümüzde L ve Z montaj aparatları bulunmamaktadır.

Kullanılabilirlik Parmak İzi İle Kapı Açma Yüz Tanıma İle Kapı Açma Kartlı Kapı Açma Şifreli Kapı Açma Uzaktan Kumanda İle Kapı Açma Göstergeç Buton İle Kapı Açma Manyetik Buton İle Kapı Açma Sistemi.

MANYETİK KAPI KİLİDİ ÖZELLİKLERİ

Düşük Enerji Tüketimi (12 Volt)

Enerji Dalgalanmalarına Karşı Koruma

Yüksek Dayanıklı Malzeme, Aluminyum Gövde

Mekanik Hatası olmayan tasarım

Sessiz Çalışma

Teknik Detayları:

Çalışma Gerilim / Akımı :  12V/450mA 24V/240mA Çalışma Nem :  0~95% Kasa:  Galvaniz kaplı metal Uyarı:  Led Işık   Kullanım Alanları:  Ahşap kapı, Cam Kapı, Metal Kapı, Yangın Kapısı

 

Manyetik Mıknatıslı Kapı Kilidi Nasıl Çalışır?

Elektronik tabanlı olarak üretilen bu sistemler giriş kapısında kontrolü sağlamaktadır. Manyetik kilitler kart okuyucuların NC ucuyla bağlanarak sürekli enerji alarak çalışırlar. Manyetik mıknatıslı kilitler 1 adet sabit metal plaka ve 1 adet içinde bobin bulunan manyetik panel oluşmaktadır. Bobinli manyetik panele DC 12 Volt enerji uygulandığında, bu manyetik panel mıknatıs özelliği kazanır(Manyetik Kilit 280 Kg. çekme gücünü karşılar) ve karşısındaki metal plakayı çekerek kendine yapıştırır. Enerji kesildiğinde Kart okuyucudan kart veya çip okutulduğunda kontak açık hale gelerek enerjiyi keser ve manyetizma devre dışı kalır. mıknatıs özelliği kalkar, çekmeyi bırakır ve metal plaka ayrılır. Kapı açılır. Dolayısı ile bu kilitler enerji verildiğinde kilitli durumda enerji kesildiğinde açık durumdadır.

 

ELEKTROMANYETİK MIKNATISLI KİLİTLER NERELERDE KULLANILIR?

Manyetik kilitler, ev, ofis ve endüstriyel kapı, bina girişleri gibi güvenlik isteyen tüm kapılarda kullanılmaktadır tiplerinde güvenle kullanım olanağı sağlar. Manyetik kapı kilitleri çeşitli montaj hareketleri sayesinde cam kapılar da dahil olmak üzere birçok farklı kapı türünde kullanılabilir. Manyetik kapı kilitleri dayanıklı yapı tasarımı sayesinde herhangi bir arıza yaşamaz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR