Sonex 60W Isı Ayarlı Ahşap Yakma Havyası

Sonex 60W Isı Ayarlı Ahşap Yakma Havyası

0,00
Marka : Sonex
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺599,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺569,99(KDV Dahil)

Havya Ahşap Yakma Seti

Ahşap yakma makinesi setleri genellikle ahşap oyma veya pirogravür sanatı için kullanılan araçlardır. Bu setler genellikle bir kontrol ünitesi, değiştirilebilir uçlar, ahşap parçaları ve kullanım kılavuzları içerir. Ahşap yakma kalemi , ahşap yüzeyine desenler oluşturmak veya detaylar eklemek için ısı kullanma yöntemidir.

Eğer bir ahşap yakma seti almayı düşünüyorsanız, dikkate almanız gereken bazı faktörler şunlar olabilir:
 

 1. Kontrol Ünitesi:

  • Setin bir kontrol ünitesi içermesi önemlidir. Bu ünite, uçların sıcaklığını kontrol etmenize ve ayarlamanıza olanak tanır.
 2. Değiştirilebilir Uçlar:

  • Farklı şekil ve boyutlardaki uçlar, çeşitli desenler ve detaylar oluşturmanıza yardımcı olabilir. Bu nedenle setin değiştirilebilir uçlar içermesi önemlidir.
 3. Ahşap Parçalar:

  • Setin ahşap parçalar içermesi, hemen başlamak için gerekli malzemeleri sağlar. Bazı setler önceden hazırlanmış ahşap parçaları da içerebilir.
 4. Güvenlik Özellikleri:

  • Setin güvenlik özelliklerine dikkat edin. Soğuma sonrası otomatik kapanma gibi özellikler, güvenli kullanım için önemlidir.
 5. Kullanım Kılavuzu:

  • İyi bir kullanım kılavuzu, başlangıç seviyesindeki kullanıcılar için önemlidir. Adım adım talimatlar ve örnek projeler içeren bir kılavuz, daha iyi bir deneyim sunabilir.
 6. Marka ve Kalite:

  • Bilinen ve güvenilir bir marka seçmek, ürün kalitesi ve dayanıklılığı açısından önemlidir.

Ürünü seçerken, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir set bulmaya özen gösterin. Ahşap yakma sanatı zamanla geliştirilebilecek bir beceri olduğu için, başlangıç ​​seviyesi bir setle başlamak genellikle önerilir.

 
Sonex Isı Ayarlı 60 Watt 30 Parça Deri Çantalı Zoltan Box Ahşap Yakma Kalemi ve Elektrik Havyası Ahşap Yanan Pyrography( tahtayı yakarak işleme sanatı) Kalem Kiti 60 W Pyrography Demir Kiti Havya Set ahşap El Sanatları Aracı Set Ahşap Yanan Kalem Lehimleme Gravür Oyma için Ayarlanabilir Sıcaklık ile Ahşap PU Deri 37 adet Hızlı Isıtma - 28 çeşitli lehimleme ucu ve aksesuarı ile üstün kaliteli 60W hızlı ısıtma ahşap yakma kiti, odun yakma başlangıç, deneyim,

Uzman dahil tüm beceri seviyeleri için kolayca kullanılabilir. Çok işlevli - Aletler lehimleme in ahşap yakma ve deri yakma işlemlerinde kullanılabilir. Kaynak Demirinin Küçük ve kompakt, hafif kalem tarzı olduğu 200 ° ila 450 ° C arasında ayarlanabilir sıcaklıklarda çalışır.

Sıcaklık ayarlanabilir - Sıcaklık yaklaşık 200 450 ila 450 ? arasında ayarlanabilir
Pirografi DIY ve el sanatları için çalışır, Resimler oluşturabilir, yumurta bardaklarını, anahtarlıklarını, broşları, isim plakalarını ve daha fazlasını süsleyebilirsiniz. Daha Fazla Güvenlik - Anti Kaymaz kılıflarımız elinizin kaymasını önler ve ekstra bir ısı koruma katmanı oluşturur.

Temizleme süngeriyle birlikte verilen Lehim tutucu, ısıtma ve ısıtmalı yanan kalemi çalışma sırasında güvenli bir şekilde destekleyebilir. Güvenli ve Kullanımı Kolay -

Yeni başlayanlar, profesyonel kullanıcılar ve hobi meraklıları için mükemmel seçim.

Temizleme süngeri ile taşınabilir lehim tutucu, güvenlik ve rahatlık sağlamak için havyayı tutar. Uygulamalar: Elektronik fabrika işçileri, oyma ahşap işçileri, demir severler, DIY elektronik meraklıları, mühendislik inşaat işçileri, ev aletleri bakımı.

 

Özellikler: Çalışma Gücü: 60 W Sıcaklık Aralığı: 200-450 ? Toplam demir uzunluğu: 19 cm Kulp çapı: 2 cm Kablo Uzunluğu: 140 cm Paket içeriği: 5 * Lehim İpuçları 5 * Çeşitli Ahşap Kabartma İpuçları 10 * Çeşitli Ahşap Oyma İpuçları 10 * Çeşitli Ahşap Yakma ve Lehim İpuçları 1 * 2 in 1 Havya Ahşap Yanan Kalem 1 * Süngerli Demir Standı 1 * Sıcak Bıçak Chuck 1 * Bıçak 1 * Mektuplar Şablon 1 * Sayı ve Temel Semboller Şablon 1 * Saklama Çantası
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR