KAPI OTOMATI

Kapı Otomatı, apartman dış kapı girişleri, bahçe kapıları başta olmak üzere güvenlik önlemlerinizi artırmaya çalıştığınız her mekanda kullanılır.

 

KAPI OTOMATI NEDİR?

Kapı otomatı, apartman dış kapılarında güvenliği sağlamak için kullanılan bir kapı kilit türüdür. Apartman kapılarının kapalı kalmasını sağlayarak bina içlerinin hava koşullarından etkilenmesinin önüne geçer. Ayrıca güvenliğinizi sağlayarak yaşam alanlarınızı korunaklı hale getirir.

 

KAPI OTOMATI NASIL ÇALIŞIR ?

Kapı otomatları teknolojinin gelişmesiyle zaman içerisinde teknik özellikleri bakımından gelişmiştir. Geçmişte kullanılan apartman dış kapı kilitleri üzerinde bir gergi bulunurdu. Bu gergilerin hareket ettirilmesiyle kapı açılırdı. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte enerji direkt olarak kapı otomatına iletilir hale gelmiştir.

Bu gelişmeyle birlikte hayatımızda sıklıkla kullandığımız elektrikli kapı otomatları ortaya çıkmıştır.

Kapı otomatiği nasıl çalışır konusunda detaylı bilgi almak isteyen müşterilerimiz firmamız ile irtibata geçerek gerekli teknik desteği alabilir ayrıca kapı otomatiği bağlantı şeması hakkında ihtiyaç duydukları bilgiye ulaşabilirler.

 

KAPI OTOMATI ÇEŞİTLERİ

Kapı otomatları türleri ve özelliklerine birkaç farklı çeşitleri mevcuttur.

  • Hidrolik Kapı Otomatı
  • Tirajlı Kapı Otomatı
  • Zincirli Kapı Otomatı
  • Elektrikli Kapı Otomatı
  • Şifreli Kapı Otomatı

 

KAPI OTOMAT FİYATLARI

Sonexson ilkeleri doğrultusunda müşterilerine en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile sunmaya çalışır. Sonexson, kapı otomat fiyatları konusunda da bu tutumunu sürdürmektedir. 

Dış Kapı Otomatiği ürünlerini incelemek için sayfamızı ziyaret ediniz.

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR