Hakkımızda

2011 Yılında kurulan Sonex Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş. Sektöre girdiği ilk yıllarda, elektronik güvenlik ve otomasyon elektroniği alanında, kuvvetle ihtiyaç duyulan profesyonel çözümleri üretmek amacı ile kurulmuştur. Etkin Satış ve pazarlama stratejileri sayesinde oluşan yüksek talep şirketin büyük bir hızla büyümesini sağlamıştır. Sonex Elektronik güvenlik ve otomasyon elektroniği konusunda edindiği tecrübe ve güçle yeni pazar arayışlarına girmiş ve Kapı otomasyonu, geçiş kontrol sistemlerini de ürün gamına dahil etmiştir.

Sonex Teknoloji San ve Tic. A.Ş 2016 Yılında Avrupa ve Türkiye’nin geçiş kontrol ve Otopark sistemlerinde faaliyet gösteren, sektöründe öncü 10 firma ile oluşturduğu SECNET A.Ş ile Teknolojik iş birliği yaparak  Dünya pazarına ilk adımını atmıştır. İki şirketin iş birliği hem Sonex hem de Türk teknoloji sektörü açısından Avrupa’nın teknolojik zenginliğini Türk tüketicisi ile buluşturmuştur.

En güncel üretim teknolojilerini kullanarak tüketici taleplerini yönlendiren Sonex Teknoloji, Kapı Otomasyonu, Güvenlik elektroniği , geçiş kontrol sistemleri ve otopark sistemlerinde ‘’Kaliteli üretim yapan öncü ve yenilikçi marka’’ Kimliği kazanmış, çok kısa bir sürede – ve sanayide örnek gösterilen biçimde – sektörünün en güçlü firması olmuştur. Sonex, sektördeki lider pozisyona ulaşırken marka yatırımının da önemine inanarak bu yönde sürdürülebilir şekilde yatırımlar yapmakta ve tüketicilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır.

 

Uluslararası çevre koruma ölçütlerini benimseyerek ve AB standartlarını dikkate alarak, üretim ve AR&GE Teknoloji süreçlerini bu doğrultuda yönetmiştir. Rakiplerinin ve sektörünün üzerinde yakaladığı büyüme oranları ile gücünü her yıl pekiştiren Sonex, Kasım 2017 de ise kapı otomasyonu, güvenlik elektroniği, geçiş kontrol sistemleri ve otopark sistemleri ürünleri ve yazılımlarında gelişimimize ve sektöre büyük hizmetleri olacak SECNET RDI Bilimsel Araştırma Merkezinin açılışını gerçekleştirmiştir.

Yurt içerisinde yakaladığı başarısını ülke sınırları dışına da taşımayı misyon edinen Sonex Bulgaristan’da kurduğu satış ofisi ile sadece Bulgaristan’da değil geniş bir coğrafyaya yayılmış onlarca ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Son olarak ülkemizin teknoloji konusundaki, artan bilinci ve talebine yanıt verebilmek amacıyla, İstanbul üretim tesisimizde ana ürünlerini en üst teknoloji ve standartlarda üretmeye devam etmektedir. Sonex bu modern tesislerimizle vereceği güç ile ülkemizin yarınlarına daha güvenle bakmasına destek olacak, teknoloji konusunda dışa bağımlılığımızı azaltacak, halkımıza, teknoloji sektörüne, ülkemize ve Dünya’ya hizmet etmeye devam edecektir.

Hemen Arayın